Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

…הערך המוסף שקיבלתי ממך בעיצוב הבית הייתי אומרת שהוא תחושה של ליווי אישי ומקצועי בתהליך ארגון סביבת החיים המתאימה לנו כמשפחה, משלב החזון ועד לביצוע הסופי. בהשוואה לבעלי מקצוע אחרים בתחום, הערך המוסף שלך בעיניי הינו דווקא הנגיעה שלך בתחומי הדעת השונים, כך שבצד הידע המקצועי של “אמנות העיצוב” והחיבור עם בעלי מקצוע שונים את מביאה לתהליך גם את הפן האימוני שמשתלב היטב בתהליך ומסייע לאנשים שלצידך לצמוח ולהתמיר תוך כדי עבודה (השיעור שלי היה ללמוד לסמוך ). הידע והכישורים הנובעים מעיסוקך בתחומים השונים בו זמנית, איפשרו לך לראות את מה שאני לא יכולתי לראות, לכוון אותי בעת הצורך, לדעת לפתור בעיות ע”י רעיונות חדשניים ויצירתיים, להיות גמישה במקומות שראית שהינם עקרוניים לנו ולהיות אסרטיבית בנקודות החשובות לך. הגעתי לתהליך קצת סקפטית וחשדנית אך למדתי מהר מאד לסמוך עליך ואיפשרתי לך להוביל אותי בעיניים עצומות (דבר שאינו טרויאלי כלל למי שהינה פריקית של שליטה…)

עזרת לי מאוד לדייק תחושות שהיו לי ושגרמו לי לא להיות שלמה עם התוכנית של הבית . הראייה שלך הייתה נכונה וחשובה לי, מכיוון שרציתי פן נוסף לחשיבה התכנונית. בסיומו של התהליך איתך , לאחר שקיבלתי את הצעותייך והשקעתי חשיבה בתכנון מחודש של הנקודות שלא עבדו עבורי, קיבלתי תוכניות שאני מאוד מרוצה. העבודה איתך גרמה לי ל – 2 תובנות חשובות: 1) אני רוצה ללמוד פנג שואי. 2) טוב לי לעבוד ב”קו” (בשניים) – הדיאלוג מאוד מפרה אותי. לכן, אם את מתכננת לפתוח קורס או שיש לך המלצה היכן ללמוד, אשמח אם תעדכני אותי…

אני חושבת לאורך העבודה איתך הרגשתי שאת מאד מכוונת אלינו ואל צרכינו הפיזיים והרגשיים, זאת תוך כדי שילוב הרעיונות שלך וטעמך האישי. אני חושבת שהיכולת לתת ללקוח תחושה כי הוא מוביל את הרעיון ואת כלל השינוי (החיצוני והפנימי) המתרחש בחייו, תוך ליווי בטוח וצמוד של איש מקצוע, היא הערך הגדול עבורי…

המילים הראשונותשעלו לי מיד, יודעת לשים את הדבר הנכון במקום הנכון מבחינת ,תחושה, גודל ,שימוש, צבע….באופן יצירתי, שונה, ואחר…תוך ניצול חכם של המרחב הנתון. כמובן שזה שזור בסבלנות וסובלנות, הקשבה,מתן יותר מאפשרות אחת, יחס אישי, ראייתי צרכי הלקוח……ועוד….

כל אדם שמתכנן בית, מתאר בדמיונו איך ייראה הבית שלו, הוא לא בטוח בכל פרט משום שהוא לא מעצב ( לא כל אדם מרשה לעצמו לקבל החלטות שאינן בגדר סמכותו, קרי הוא אינו מעצב..) תפקידו של מעצב , כפי שאני חווה הוא להוציא אל הפועל את הדמיון של הלקוח, לתת ללקוח בטחון שאכן מה שהוא מדמיין שיהיה לו, הוא אפשרי ונכון. את עושה סדר בבלאגן לאנשים. באתי אלייך ורק אמרתי מה אני רוצה שיהיה לי, לא ידעתי איך לעשות זאת, לא ידעתי איך לחבר כל קצה של מידע לתמונה השלמה. הייתי מגדירה את עיסוקך : מחברת את צרכי ושאיפות הלקוח דרך התקציב אותו הוא מגדיר. מוציאה מן הכוח אל הפועל את התוכניות החבויות. דבר נוסף – נותנת בטחון ללקוח וממקדת אותו למטרה …

בזכות חשיבה יצירתית ומאוד פתוחה אני חושבת שהתוצר שאת מביאה הוא יצירתי עם שיק וקטע (קטע טוב). חלק ממה שמאפשר לך לחשוב יצירתי ופתוח זה יכולת מאוד בולטת שלך להסתכל על הדברים מלמעלה (יתרון משמעותי, כי בדר”כ אנשים נוטים להיטפל לפרטים ולא כולם יודעים להרים את הראש).

הערך המוסף בתכנון ועיצוב הבית הוא עולם ומלואו. היום, לאחר תהליך ארוך של למעלה משנה וליווי ותמיכה צמודים, אינני רואה את עצמי עושה זאת לבד, בלעדיך. לאחר תקופה של מעל שנה של מגורים בקומה השנייה אני מבינה שאחד הדברים הכי משמעותיים בעבודתה של נטע, הוא הצבעים. בחירת הצבעים והמרקם שלהם זו אמנות והרמוניה שאין שני לה. לקום בכל בוקר או לעלות למעלה בסופו של יום ארוך, אל עולם הצבע המדהים שנטע יצרה, עושה נעים בלב, עושה שקט שכל אחד צריך…..

המקומות בהם היתה הכוונה של מיקומי ריהוט ושילוב הצבע, יצרו לנו תחושה חמימה ואוירה נכונה ונעימה לבני הבית, ברמת החיבור לבית, לחדר ולאנשים בתוכה כלומר בני המשפחה. יתרה מזו, אורחים המגיעים משתמשים באותן מילים של תחושת חמימות ונעימות, תחושה שכייף להיות פה. המיקומים והצבעים מאפשרים לכ”א את תחושת השייכות והביטוי האישי שלו , אם זה ביצירתיות , יכולת הצלחה, למידה וכיוצ”ב . כשהילדים לא רוצים לצאת מהבית ובמיוחד מהחדר שלהם מחזק את ההנחה שהם מרגישים את חיבור והשייכות למקום. ברמה הכללית יש אנגיה מאד טובה, אוירה נעימה, זורמת וחמימה. שיקפתי את הרגשתי ואת מה שאני שומעת… זו ההזדמנות לומר שוב תודה והערכה כנה אלייך כאשה נעימה, מיוחדת, קשובה לצרכים ומקצועית.

[vc_row][vc_column][vc_column_text] התכונות שהכי עזרו לי בתכנון הבית הן החלטיות ויכולת ראיית השלם מתוך החלקים. אני אסביר: במהלך התכנון עברתי הרבה התלבטויות, את היית עבורי סוג של “תמיכה מייעצת”. הקרנת הרבה ביטחון בהחלטות שקיבלת, אני, מתוך המקום המתלבט הרגשתי ביטחון, כשפניתי אליך, יכולתי תמיד לקבל ממך תשובה חד משמעית לגבי צבעים, חלוקות, או השתלבות פרט בודד במרחב. ומכאן גם תכונתך, שהיא יותר יכולת מתכונה, לראות את השלם מתוך סך החלקים: איך חלון בודד ישתלב במרחב הסלון, איך תראה המבואה של הכניסה לחדר השינה ממבט מהמסדרון, וכן הלאה. לי היה קשה לראות את התמונה כולה, כל חלק היה בשבילי פרט נפרד. יכולתך לראות את הסך הכולל עזרה לי מאוד להבין את הבחירות וכיוונה אותי להחלטות מדוייקות יותר. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]